• 1 z 2
 

NovaEqui Premium 15kg

 

Plnohodnotné krmivo pro hobby koně i poníky, dále pro koně v lehké i střední zátěži a pro koně sportovní.
15kg. 

Přepravu zajišťuje společnost DPD, nutná platba předem.

Dostupnost Na objednávku
Měrná cena 33,33 Kč / 1 kg
500 Kč
   
Kód produktu 4485
Značka Bodit
Kategorie Krmení pro koně
 
 • Špičková přírodní směs s maximální stravitelností a využitelností.
  Vyvážené krmivo – vysoký obsah vlákniny, proteinu, olejů a tuků, vitamínů a minerálů, vyvážený poměr Ca:P.
  Bezobilné krmivo - tedy bez škrobových zrn, krmivo je skvělým doplňkem k obilným krmivům nebo je může zcela nahradit, funguje i jako výborné zchutňovadlo do krmné dávky.
  Vysoce kvalitní zdroj stravitelné vlákniny, která zlepšuje a prodlužuje žvýkání, reguluje trávení a pH a snižuje riziko žaludečních vředů.
  Plnohodnotné krmivo pro hobby koně i poníky, dále pro koně v lehké i střední zátěži a pro koně sportovní, jelikož stimuluje vylučování toxinů.

  Ideální krmivo pro citlivé koně, pro koně s metabolickými a jinými zdravotními potížemi (schvácení), pro koně staré a v rekonvalescenci, pro koně v reprodukci.

  Krmivo je vhodné zařadit při čistících kůrách, především v jarních a podzimních měsících, ke směsi je vhodné zařadit doplňky (např. Algua Digest, Paskatonic aj.) nebo dodat bylinky (kopřivy).

  Řezanka – podporuje a prodlužuje dobu žvýkání a tím i dobu samotného trávení, sušená řezanka – vojtěška je bohatá na vysoce kvalitní bílkoviny, vlákniny a minerály.

 

Složení: Vojtěška extrudovaná, sladový květ, lusky svatojánského chleba, hrachové vločky, lněné semeno, slunečnicové semeno, vojtěška horkovzdušně sušená, výlisky dřeně hroznového vína sušené, cukrovarské řízky sušené, slupky ze semen slunečnice, jádra z hroznového vína extrahovaná (moučka), výlisky z dřeně jablek sušené, rostlinný olej, mrkev sušená, červená řepa sušená, semeno kmínu, česnek sušený, tykvové (dýňové) semeno, konopné semeno, sezamové semeno.

Hrubý protein 15,5 %, hrubá vláknina 19,5 %, hrubé oleje a tuky 9,8 %, hrubý popel 6,81 %, vápník 1,14 %,
fosfor 0,28 %.

Hmotnost 15 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.