Výprodej vybraného sortimentu - až 50 !
Zpět do obchodu

Registrace

PROVET®

PROVET TRADE s.r.o je česká společnost zabývající se výzkumem, vývojem, testací a zaváděním do praxe veterinárních přípravků pro psy, kočky a koně a krmiv ve formě granulí a müsli pro všechny kategorie koní.

Společnost byla založena v dubnu 2010 a převzala celou divizi PROVET®, původně vytvořenou v biochemické společnostli SEDIUM R&D.

Značka PROVET®, registrovaná již od roku 2007  Vám kromě jiného nabízí bylinné veterinární přípravky pro malá a velká zvířata pro úspěšné odstranění zdravotních problémů s pohybovým aparátem, klouby, šlachami, játry, svaly, srstí a kůží, detoxikací a krvetvorbou a ucelený systém krmení zejména špičkových sportovních koní.

Krmiva i veterinární přípravky jsou od idey, přes vývoj až k výrobě ryze české produkty.

Kalkulátor zátěže a správný výběr krmiva:

Kalkulátor zátěže

Žádné produkty značky PROVET® nebyly nalezeny...
HKM - Rajtky, podložky pod sedlo ... Kentaur - Pérka - jezdecké boty, přilby, rukavice ... St.Hippolyt - Krmení pro koně - granule, müsli Bodit - Krmení pro koně - granule, müsli Provet - Krmení pro koně - granule, müsli German Riding - sítě na seno, čištění koní, deky na koně ... Tattini - Uzdečky, chrániče, chapsy ... Alavis - vitamínové doplňky na klouby ...