Zpět do obchodu

Registrace

PROVET®

PROVET TRADE s.r.o je česká společnost zabývající se výzkumem, vývojem, testací a zaváděním do praxe veterinárních přípravků pro psy, kočky a koně a krmiv ve formě granulí a müsli pro všechny kategorie koní.

Společnost byla založena v dubnu 2010 a převzala celou divizi PROVET®, původně vytvořenou v biochemické společnostli SEDIUM R&D.

Značka PROVET®, registrovaná již od roku 2007  Vám kromě jiného nabízí bylinné veterinární přípravky pro malá a velká zvířata pro úspěšné odstranění zdravotních problémů s pohybovým aparátem, klouby, šlachami, játry, svaly, srstí a kůží, detoxikací a krvetvorbou a ucelený systém krmení zejména špičkových sportovních koní.

Krmiva i veterinární přípravky jsou od idey, přes vývoj až k výrobě ryze české produkty.

Kalkulátor zátěže a správný výběr krmiva:

Kalkulátor zátěže

Žádné produkty značky PROVET® nebyly nalezeny...
HKM - Rajtky, podložky pod sedlo ... Kentaur - Pérka - jezdecké boty, přilby, rukavice ... St.Hippolyt - Krmení pro koně - granule, müsli Bodit - Krmení pro koně - granule, müsli Provet - Krmení pro koně - granule, müsli German Riding - sítě na seno, čištění koní, deky na koně ... Tattini - Uzdečky, chrániče, chapsy ... Alavis - vitamínové doplňky na klouby ...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení